Register

Welcome to the Samsung Galaxy Forum.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Results 1 to 1 of 1

Thread: home-kitchen 14

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  Sep 2020
  Posts
  26
  Member #
  33270
  Liked
  0 times

  home-kitchen 14

  home-kitchen 14
  سبد سبزی
  قیمت سبد سبزی
  سبد سبزی یکی از لوازمی است که به کمک آن می توانید زیبایی را به میز غذا یا سفره هدیه کنید. بسیاری از خانم ها سبزی آرایی را در سبدهای رنگارنگ سبزی انجام می دهند و با این کار موجب افزایش روحیه در هنگام غذا خوردن می شوند.


  سبد میوه
  از جمله مواردی که باید هنگام خرید سبد میوه حتما به آن توجه داشت موارد زیر هستند:
  وزن:
  لیست قیمت سبد میوه
  وزن سبد میوه فاکتور بسیار مهمی است. انواع استیل، چوبی و پلاستیک برای مصارف خرید در بیرون از منزل و حتی مصارف خانگی هنگام برگزاری مهمانی وجود دارند که حتما باید وزن خالی آنها را چک کنید. چنانچه سنگین بنظر می**رسند قطعا با قرار گرفتن میوه


  در داخل آنها سنگین**تر هم خواهند شد.


  کاربرد اردخوری
  اصلی ترین کارایی اردوخوری ها در تزیین میز و قرار دادن خوراکی های هم شکل و یا هم خانواده به صورت مجزا اما متحد در کنار هم می باشد.
  اردو چوبی
  هر چه مهمانی رسمی تر باشد، تعداد انواع خوراکی ها و یا دورچین ها بیشتر می شود. قرار دادن ظروف متعدد و مختلف بر روی یک میز کاری جز ایجاد به هم ریختگی و آشفتگی انجام نمی دهد.
  چنین میزهایی مهمانان را سردرگم کرده و شخصیت نامناسبی از شما در ذهن آن ها حک می کند. خوشبختانه کاربرد اردوخوری یک راه حل ساده است که در این مواقع به کمک شما می آید.
  غذاهای عددی مانند رولت کالباس که تزیین سختی دارند و یا اینکه شما ایده ی خاصی برای تزیین آن ها ندارید، را در اردو خوری های حلزونی بچینید.
  قیمت اردو خوری چوبی
  حین چیدن میز غذا به دنبال ظرف های مجزا برای جای دهی انواع ماست ها، سالادها و یا دور چین ها نباشید، این کار تنها میز شما را شلوغ کرده و جلوه چندانی ندارد. اردوخوری های چند تکه بسیار شکیلی برای چنین منظوری طراحی شده اند. تنها کاری که شما


  باید انجام دهید، انتخاب درست خورداکی ها برای یک اردوخوری واحد است. مثلاً یک اردوخوری را با انواع ترشیجات پر کرده و اردوخوری بعدی را با انواع ماست و ...
  سینی چوبی
  برای ماندگاری بیشتر سینی چوبی بهتر است آن ها را بلافاصله بعد از هر بار استفاده به صورت دستی شست و شو دهید. نباید این گونه سینی ها را داخل ماشین ظرفشویی قرار داد و یا آن ها را در سینک رها کرد.
  سینی چای چوبی
  تا جایی که امکان دارد از مایع ظرفشویی و ابزار خشن و زمخت دوری نمایید. در پایان سینی را آب کشیده و با استفاده از یک پارچه نرم آن را خشک نمایید.

 2. Ads


 

 

Remove Ads

Ads

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

Similar Threads

 1. home-kitchen 9
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:50 AM
 2. home-kitchen 6
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:50 AM
 3. home-kitchen 2
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:49 AM
 4. home-kitchen 1
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:48 AM
Back to Top