Register

Welcome to the Samsung Galaxy Forum.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Results 1 to 1 of 1

Thread: home-kitchen 8

 1. #1
  Junior Member
  Join Date
  Sep 2020
  Posts
  26
  Member #
  33270
  Liked
  0 times

  home-kitchen 8

  home-kitchen 8
  آویز حوله
  جنس آویز حوله آشپزخانه فلز لعاب کاری شده می باشد که در برابر رطوبت زنگ هیچ آسیبی نخواهد دید. همچنین در محل برخورد آویز با کابیت یک محافظ پلاستیکی تعبیه شده است که با استفاده از این آویز به رنگ کابینت شما آسیب وارد نشود.
  خرید اینترنتی جا حوله ای
  حتی با نصب این آویز بر روی کابینت زیرین سینک ظرفشویی ، می توانید از آن به عنوان آویز دستکش ظرفشویی نیز استفاده کنید. این کار سبب می شود دستکش های ظرفشویی شما زودتر خشک شده و حتی از آلوده شدن آنها جلوگیری شود.


  سطل کابینتی
  امروزه سطل های زباله ای تحت عنوان سطل زباله داخل کابینتی به وجود آمده است. این سطل ها مزیت های بیش*تری نسبت به سطل های معمولی داشته و امروزه تعداد طرفداران این وسیله بسیار زیادسده است.
  علت این امر را می*توان از آن جهت دانست که:این سطل ها داخل کابینت قرار می*گیرند و فضای کمی را اشغال می کنند به همین علت کسانی که آشپزخانه ی کوچک دارند این سطل ها انتخابی مناسب برای آن ها است.
  قیمت سطل کابینتی
  از طرف دیگر این نوع سطل ها اصولا دارای دو مخزن می باشد وشما از این طریق می توانید به راحتی زباله های تر و خشک را از یک دیگر سوا کنید.
  چای صاف کن استیل
  چای صاف کن استیل محصولی کاربردی و با طراجی بسیار زییا در رنگ بندی متنوع تولید شده است. جنس آن از استیل در نظر گرفته شده. طراحی این محصول به گونه ای انجام شده که تفاله های درون محفظه جمع شده و از ریختن تفاله از بیرون محفظه جلوگیری


  می کند.
  چای صاف کن جدید
  فنجان دوبل
  مهم نیست که اندازه استاندارد سرو اسپرسو یا قهوه ترک چه اندازه باشد. مهم این است که شما با نوشیدن یک فنجان اسپرسو دوبل آرامش و انرژی بگیرید. اندازه استاندارد قهوه ماکیاتو نیز به اندازه یک فنجان دوبل است که حدود 60 میلی لیتر می*شود.
  قهوه خوری


  آبلیمو گیر دستی
  آبلیمو گیر دستی استیل یک ابزار کارآمد برای آب گیری انواع لیمو ترش و شیرین ، پرتقال و مرکبات که با یک فشار ساده تا آخرین قطره لیمو را می توانید خارج کنید. جنس آبلیمو گیر دستی از استیل ضد زنگ می باشد که در برابر رطوبت و آب لیمو مقاوم است و تغییر


  رنگ نخواهد داد. با انبر آبلیمو گیر دستی در مواقع آشپزی آب لیموی طبیعی را به سادگی می توانید به غذای خود اضافه کنید. آبلیمو گیر دستی ابزاری ضروری و کاربردی برای تمامی آشپزخانه هاست.
  آبلیمو گیر دستی

 2. Ads


 

 

Remove Ads

Ads

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  

Similar Threads

 1. home-kitchen 14
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:51 AM
 2. home-kitchen 9
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:50 AM
 3. home-kitchen 6
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:50 AM
 4. home-kitchen 2
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:49 AM
 5. home-kitchen 1
  By Home-kitchen in forum Off-Topic Forum
  Replies: 0
  Last Post: 09-10-2020, 03:48 AM
Back to Top